top of page

Вшанування Героїв небесної сотні та майстер-клас аеророзвідки в ліцеї ім. І. Богуна

В ліцеї імені Івана Богуна, що знаходиться на теренах нашої славетної України, виховується майбутнє покоління справжніх воїнів та захисників нашої країни. Саме тут готуються майбутні офіцери та військовослужбовці, які в майбутньому стануть опорою нашої держави.


До дня пам’яті Героїв небесної сотні ліцеїсти та військовослужбовці нашої Бригади вшанували пам'ять героїв, котрі пали заради майбутнього нашого народу . Після хвилини мовчання в пам’ять Героїв, які віддали життя за нашу незалежність, всі присутні переглянули фільм про Революцію гідності.


Командир бригади - Олег Умінський передав ліцею квадрокоптер для навчання майбутніх аеророзвідників, це стане чудовою можливістю для учнів детальніше познайомитися з цією надзвичайно важливою справою.


На заході був присутній аеророзвідник з бригади Богуна, який був нагороджений медалю "За військову службу" під час заходу. Він провів майстер-клас для ліцеїстів, показавши їм всі тонкощі своєї професії. Такі заходи допомагають виховувати в учнів любов до своєї країни та тримати високий рівень патріотизму.


Заповіти та принципи Братства Богуна, які ширяться серед воїнів бригади, знаходять щирих прихильників серед патріотичної молоді та ліцеїстів.