top of page

Вшанування Героїв небесної сотні та майстер-клас аеророзвідки в ліцеї ім. І. Богуна

В ліцеї імені Івана Богуна, що знаходиться на теренах нашої славетної України, виховується майбутнє покоління справжніх воїнів та захисників нашої країни. Саме тут готуються майбутні офіцери та військовослужбовці, які в майбутньому стануть опорою нашої держави.


До дня пам’яті Героїв небесної сотні ліцеїсти та військовослужбовці нашої Бригади вшанували пам'ять героїв, котрі пали заради майбутнього нашого народу . Після хвилини мовчання в пам’ять Героїв, які віддали життя за нашу незалежність, всі присутні переглянули фільм про Революцію гідності.


Командир бригади - Олег Умінський передав ліцею квадрокоптер для навчання майбутніх аеророзвідників, це стане чудовою можливістю для учнів детальніше познайомитися з цією надзвичайно важливою справою.


На заході був присутній аеророзвідник з бригади Богуна, який був нагороджений медалю "За військову службу" під час заходу. Він провів майстер-клас для ліцеїстів, показавши їм всі тонкощі своєї професії. Такі заходи допомагають виховувати в учнів любов до своєї країни та тримати високий рівень патріотизму.


Заповіти та принципи Братства Богуна, які ширяться серед воїнів бригади, знаходять щирих прихильників серед патріотичної молоді та ліцеїстів.


Opmerkingen

Beoordeeld met 0 uit 5 sterren.
Nog geen beoordelingen

Voeg een beoordeling toe
bottom of page