top of page

🇺🇦 Шановні бойові побратими! Від імені командування оперативного угрупування військ "Харків"


Від імені командування оперативного угрупування військ "Харків" та себе

особисто вітаю Вас із Днем Сухопутних військ Збройних Сил України!


Сьогодні в умовах російсько-Української війни саме Сухопутні війська становлять основу обороноздатності Збройних Сил України та мають найбільше навантаження в ході виконання завдань з відсічі збройної агресії російської федерації.


Завдаючи ворогу нищівних ударів, вселяючи віру та впевненість мирним мешканцям нашої держави в перемозі України в російсько-українській війні ми крок за кроком повертаємо своє - звільняємо рідну землю від окупантів і ніхто і ніщо не зупинить нас!


Ми маємо ціль - і ми її досягнемо!


Незламний бойовий дух, мужність і професіоналізм військсвослужбовців проявлені у боях з російським агресором, стали прикладом військової доблесті та честі для усього українського народу.


Вшановуючи подвиги українських воїнів, у журбі схиляємо голови перед пам'яттю героїв, які віддали за нашу свободу найдорожче - своє життя. Їх героїзм назавжди залишиться в пам'яті нинішнього та майбутніх поколінь українців.


У День Сухопутних військ Збройних Сил України бажаю Вам гордо стояти на сторожі спокою нашої держави, відбивати всі навали з боку ворога, зберігати спокій і оптимізм в душі, миру та злагоди, віри та сили, успіхів у повсякденному житті, нескінченної енергії, мужності та відваги у військовій службі на благо єдиної, суверенної та незалежної України.

Разом до перемоги!

Слава Сухопутним військам Збройних Сил України!

Слава Україні!


З повагою,

Командувач оперативного угрупування військ "Харків"

бригадний генерал

Дмитро КРАСИЛЬНІКОВComments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page