top of page

Звернення першого командира Бригади Богуна.

Богунці!

За декілька днів, 4 березня 2024 року, виповниться два роки від дня фомування нашої бригади. За цей час нами було створено потужний військовий колектив добровольців, більшість з яких прийшла в армію тільки з початком повномасштабної війни.

В нашій 1 окремій бригаді спеціального призначення імені Івана Богуна багато що було вперше — це і перший в Україні дивізіон вітчизняних САУ «Богдана», і перший в Збройних силах батальйон підтримки, і перша бригадна газета «Братство Богуна». Були і перші перемоги і перші втрати…

Два роки щоденної наполегливої та важкої праці дозволили створити колектив на давніх світоглядних традиціях українського минулого, на принципах що їх несло давнє характерництво — принципах військового братерства, духовної взаємоповаги, справедливості.

Зараз ми переживаємо важкий етап в житті нашого народу та в житті нашої бригади. Війна триває, але перемога буде за нами! Ми — нащадки українських козаків, славетних характерників. За нами глибинне минуле нашого народу, родова пам’ять наших предків. Ми захищаємо своїх дітей, своє майбутнє, свій народ від знищення нашим споконвічним ворогом — московською ордою.

Я вдячний нашому колективу, офіцерам, сержантам, воїнам всіх підрозділів бригади за цих два роки пережитих разом. Кожен з нас, богунців, додав свою частку у спільну справу боротьби з ворогом.

Нині ми на порозі нового етапу в житті нашої країни і нашої бригади. Впевнений — Бригади Богуна дала поштовх до відновлення Української Армії на засадах предковічного людяного ставлення до воїнів, принципів побратимства. В нашій бригаді так і не прижились «совковість» та неповага до честі кожного світлого душею воїна. Я думаю що з часом так буде і у всій нашій армії.

Мене на посаді командира бригади замінює полковник Білюк Володимир — досвідчений воїн і справедливий керівник. Ми створювали бригаду разом з ним з першого її дня формування. Він гідний бути командиром Бригади Богуна. Бажаю йому виключно успіхів.

Дякую всім причетним до Бригади Богуна! Всім хто хоче бачити українську армію, як армію сильну, людяну, справедливу!


Дух! Воля! Боротьба!

Слава Україні!

полковник Олег Умінський.

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page