top of page

"Жовтий" - боєць, котрий завжди проявляє ініціативу та самопожертву

Снайпери перебуваючи на позиції першого рубежу оборони в населеному пункті Григорівка, знищили два спостережні пости, один з яких, ймовірно, був постом радіорозвідки. Бійці ліквідували дві особи - коригувальників, російської армії, а також знешкодили один ворожий розвідувальний дрон, який проводив розвитку позицій Збройних Сил України.

«Жовтий» прийшов добровольцем на війну. Бойовий шлях проходив через населені пункти Григорівка, Сіверськ, Вовчоярівськ, Лисичанський район, Привілля, Новодружеськ та Серебрянка. Снайпер неодноразово розробляв власні операції та нищив окупантів зі своєю групою.


Він із тих бійців, котрі завжди проявляють ініціативу та самопожертву, за час служби бував у різних вилазках та операціях. Збивав дрони з барета, бо володіє зброєю на відмінно, тому росіяни не доходять до своїх місць призначення, а залишаються в українській землі.


Біля села Вовчоярівськ розвідка доповіла, що планується рух російської техніки (БМП, ТАНК, УРАЛИ З ПІХОТОЮ) Для знешкодження колони був залучений розрахунок ПТРК Стугни та група снайперів, на чолі з «Жовтим».


Бійці висунулись на позиції для знешкодження техніки та піхоти противника. Після контакту із ворогом, через переважаючи сили окупанта - у вигляді важкої техніки та піхоти - надійшов наказ зайняти інші позиції, де було більше можливості для ураження ворога. В результаті бою групу снайперів накрив танк, бійців «Апостола» та «Жовтого» контузило. Попри поранення вони змогли прикрити розрахунок Стугни та свою групу під час відступ.

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page