top of page

Плідна співпраця між військовими навчальними заходами

Нещодавно Київський військовий ліцей імені Івана Богуна та Навчально-оздоровчий комплекс ліцею було передано у підпорядкування Національному університету оборони України.

Початком плідної співпраці між військовими навчальними закладами стала організація на водноспортивній базі університету практичних занять з основ виживання та військово-прикладного плавання для ліцеїстів.

Заняття проводили фахівці Кафедра військової підготовки Національного університету оборони України та Навчально-науковий інститут фізичної культури та СОТ Національного університету оборони України. Ці спеціалісти мають багаторічний досвід у навчанні професійних військових, тож з радістю передали свої знання і навички молодому поколінню. Головною метою занять стало забезпечення богунівців необхідним рівнем спеціальної фізичної підготовленості. Під час навчань юнаки та дівчата ознайомилися з основами тактичної медицини, воєнної розвідки та основами виживання у важких умовах. Крім того, ліцеїсти пройшли психологічну смугу перешкод та здолали дистанцію з військово-прикладного плавання. Ці етапи навчань були спрямовані на покращення фізичного і функціонального стану організму в екстремальних ситуаціях, що є надзвичайно важливим у сфері військової підготовки. Присутність на заняттях начальника університету генерал-полковника Михайла Коваля та начальника Київського військового ліцею імені Івана Богуна Героя України генерал-майора Ігоря Гордійчука була особливою почестю для вихованців. Керівники навчальних закладів особисто підтримали юне покоління відважних воїнів і воячок та стали свідками зусиль і відданості вихованців під час навчань. Практичні заняття стали важливим кроком у підготовці майбутніх офіцерів та військовослужбовців й сприятимуть адаптації нового покоління до викликів, які стоять перед ними в умовах сьогодення.
תגובות

דירוג של 0 מתוך 5 כוכבים
אין עדיין דירוגים

הוספת דירוג
bottom of page