top of page

Ми разом з Гончаренко центрами оголошуємо збір. Наша мета – придбати САУ "Гвоздика"

Ми разом з Гончаренко центрами оголошуємо новий збір. Наша мета – придбати та передати для 1-ої окремої бригади спецпризначення ім. Івана Богуна… САУ «Гвоздика».


Росіяни досі люблять кричати, що в Україні їх чекають з квітами в руках. А реальність така, що єдині квіти, з якими їх тут зустрічають, це артилерійські установки «Гвоздики», зокрема за допомогою яких ЗСУ женуть ворога з нашої землі. Тому, щоб ще раз нагадати окупантам, на який букет люті від українців вони дійсно заслуговують, ми запускаємо цей збір.


Військові 1-ої окремої бригади спецпризначення ім. Івана Богуна успішно працювали на Харківщині, Київщині, Херсонщині. Саме вони зруйнували окупантські блокпости «москва» та «пітєр», і тепер йдуть далі боротися з ворогом. В цьому підрозділі також служить Тарас Березовець, з яким ми спільно реалізовуємо цей збір. Всі свої, всі готові мочити русню.


Призначення САУ «Гвоздика» – це відправляти окупантів у чорні пакети. Погодьтеся, зараз це спільна мрія всіх українців. Тож конвертуємо лють у донати, щоб вигнати останнього орка з нашої землі.


Наша мета зібрати 10 000 000 грн. Кожна гривня важлива, приєднуйтесь:

Номер монобанки (можна зробити переказ прямо у Приват24): 5375 4112 0008 4361

💳Посилання на Монобанку:

https://send.monobank.ua/jar/7QACNBEoyV

🏦IBAN — NGO «VY.Mova»

UA553204780000026003924897387

UKRGASBANK JSB

bank code: UGAS
Kommentarer

Gitt 0 av 5 stjerner.
Ingen vurderinger ennå

Legg til en vurdering
bottom of page