top of page

Малахов Андрій з позивним "ТУМАН" у нашій рубриці - Боронимо Україну!

Один із найавторитетніших командирів. Приклад справжньої офіцерської честі.

За час командування батальйоном виявив мужність і героїзм, керуючи своїми  підрозділами 6-7 вересня 2022 року, забезпечив успішне проведення особовим складом батальйону наступально-штурмових дій на позиції рашистських окупантів по лінії: Щурівка – Нова Гусарівка – Байрак та встановлення повного контролю над зазначеними населеними пунктами та підступами до них.


8 вересня 2022 року було прийнято рішення розвинути тактичний успіх та продовжити наступальні дії по фронту Балаклія – Савинці з метою відрізання підрозділів противниках від основних сил та розірвання логістичних зв’язків постачання.


Командир батальйону капітан Малахов А.О. особисто очолив штурмову групу у складі якої успішно форсував річку Сіверський Донець на південний захід від населеного пункту Вільхуватка.

Було здійснено зачистку Вільхуватки від сил противника та встановлено контроль над вказаним населеним пунктом, при цьому захоплено бойовий прапор військової частини морської піхоти північного флоту військ окупантів.


Після того як штурмова група закріпилася на підступах до Вільхуватки, противник підтягнув резерви, які маючі значну чисельну перевагу вступили в бій з нашим підрозділом.


Проте завдяки надзвичайному героїзму та самовідданості капітана Малахова , незважаючи на чисельні обстріли противником , він та військовослужбовці штурмової групи продовжили атакувальні дії , де капітан в прямому контакті з супротивником отримав кульове поранення , проте наніс ворогові значних безповоротних втрат і змусив супротивника відступити.
Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page