top of page

Командиром може бути кожен, але не кожен вміє ним бути


Олег «Добряк» - 21-річний хлопець,, який доводить своїми діями, що керувати людьми можна при великій мотивації і бажанні.


24го лютого багато з нас зробили вибір стати військовими, аби захищати нашу країну. Прийшла війна, Олег зробив цей вибір ще багато років тому, бо як він каже: «Правильне виховання батьків. Батько військовий, брат військовий - є на кого рівнятися».

Він закінчив військовий ліцей імені Героїв Крут, потім вступив до НАСВ ім Петра Сагайдачного після чого став офіцером і почав свій бойовий шлях у нашій бригаді, спочатку в ролі командира взводу, а потім командира роти.


Його погляди - це про майбутнє. Нова генерація офіцерів - частиною якої є «Добряк»  - вибудує нову армію, на основі професіоналізму та інтелекту, без відголосків радянського минулого.


Як і багато інших молодих військовослужбовців  він прагне, щоб молоді в армії було більше. Тому і на запитання, що б він побажав молоді в Україні каже так:

«Не ховайтеся від своєї долі.

Нам потрібно закінчити цю війну заради себе. Молодь повинна це зробити. Ми маємо це закінчити . Ніхто крім нас цього не зробить.»


Він говорить щиро, адже як ніхто інший прагне однодумців серед свого оточення, бо саме ідея, заради якої він зараз в лавах ЗСУ - повинна об’єднувати всіх.

Наголошує, що перемога буде тоді коли ми перестанемо ділитися на схід та захід. Коли почнемо спілкуватися українською мовою, бо за що тоді солдати знаходяться зараз тут. Перемога буде тоді, коли ми перестанемо думати кожен за себе, а й за інших.


За майбутнє України каже так:

«Успішне майбутнє для нас - це розвиток : інтелектуальний і духовний для підростаючого покоління.

Для старших, тих кому вже за 20 - розвивати свої амбіції, розвивати самого себе. Зараз ми повинні рухатися вперед. В нас дуже багато світлих голів. Вчитися, вчитися і ще раз вчитися»Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page