top of page

Кирило Коптюх, позивний “МЕХАНІК”

Кирило – командир відділення, аеророзвідник мінометної батареї. Він та команда аеророзвідки - очі мінометного розрахунку. Надавати інформацію для знищення ворога - його робота.


У вересні в операції по деокупації Харківщини разом із своїм побратимом «Фоксом» вони корегували роботу мінометної батареї. Крім цього, під обстрілами ворожої артилерії хлопці забезпечували наші підрозділи боєприпасами та засобами зв’язку. Робота аеророзвідника завжди непередбачувана. Одного разу потрапивши під обстріл танку, попри ризик життю, «Механік» зміг зберегти дрон та своє життя.


Не рідкість, що в небі зустрічається і ворожа техніка, яку «Механік» не один раз перемагав в дуелях дронів і завжди повертав свого дрона неушкодженим. Під час одного із бойових виїздів мінометної батареї завданням стало прикриття нашої піхоти. Загрозу несли ворожі дрони, які з гранатами залітати на спостережні пункти наших бійців. Тоді «Механік» розкрив ворогу власну позицію, щоб відволікти увагу. Вороги, проковтнули наживу, скинули з дрона гранату на нього. Він вижив, отримавши поранення обох ніг та рук.


Завдяки рішучим діям Кирила були збережені життя побратимів.

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page