top of page

Як новий прилад для виявлення загроз не допоміг загарбнику - зняли з мертвого вагнерівця

Знайдено на мертвому загарбнику, прилад фіксує випромінювання на користовача, повідомляє про це голосовим повідомленням та вібрацією. Розмір, як пачка сигарет.


Що це?


Це пристрій "Spider" (Паук) для раннього виявлення потенційних загроз. Пристрій «Паук» спроможний працювати на дальність виявлення лазерного випромінювання до 3000 метрів, з полем зору до 240.

Може бути встановлений на штативі з різьбою 1/4" або прикріплений до уніформи чи особистого спорядження.

Де рф отримала це? Невже розробила?

Не розробила, а отримала від виробник ShinexTech. Компанія з офісами в Фінляндії, ЮАР та Арабських еміратах. Основний номер компанії належить фінській компанії, і можна припустити, що компанія має коріння саме в Фінляндії.


Вона виробляє спеціалізоване телекомунікаційне обладнання та послуги як на внутрішньому, так і на міжнародному ринках більш як 10 років. ShinexTech займає високі позиції на ринку шляхом впровадження широкого спектра нових стратегічних технологій. Серед яких передові та комплексні рішення для розвідки та правоохоронних органів. Пристрої радіомоніторингу та системи сигнальної взаємодії, розроблені компанією, розміщені в різних країнах.Commenti

Valutazione 0 stelle su 5.
Non ci sono ancora valutazioni

Aggiungi una valutazione
bottom of page