top of page

Херсон під контролем ЗСУ , - ГУР МОУ.

Херсон під контролем ЗСУ , - ГУР МОУ.


Саме на південному напрямку здобули звитягу батальйони 1 ОБрСпП ім. Івана Богуна. Тут воїни 515 та 518 батальйонів Бригади Богуна з перших місяців війни виконували бойові завдання та звільняли землі Херсонщини , саме вони першими зайшли в села Потьомкіне, Іванівка, П‘ятихатки , Кучерське , Борозенське, Новорайськ та інші і їх вітали жителі деокупованих територій зі слізьми на очах.


Воїни 518 батальйону «Дике поле» разом із 60-ою мотопіхотною бригадою звільнили с. Іванівка та затрофеїли там 6 одиниць ворожої техніки. Там же 518-ий знищив ворожий гелікоптер мі-24. Саме це селище на Херсонщині стало місцем бойового хрещення батальйону.


Шлях до того, щоб в Херсоні знову замайорів синьо-жовтий стяг був тяжким , адже відхід військ армії рф - результат вдалої роботи Сил оборони України на даному напрямку. В ейфорії успішних дій ЗСУ наш обов‘язок пам‘ятати про тих, хто віддав заради своєї країни найцінніше - своє життя.


Вони понад усе прагнули стати свідками підняття нашого прапора на деокупованих землях і робили все для того, аби швидше звільнити наші землі від окупантів. Честь і шана полеглим героям-богунівцям.
Слава Україні!

Героям слава!

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page