top of page

Слава героям Братства Богуна: Відзнаки від Міністерства оборони для двох незламних воїнів


Будьмо достойні козацького роду. Наші діди, прадіди-козаки завжди хотіли жити у вільній та незалежній Україні. Для цього вони боролися, проливаючи кров. Цей час настав і для нас, їхніх нащадків - боротися з пітьмою, адже “якщо зараз ми не вб'ємо цього ворога, то будемо знищені самі”.


Славетні воїни братства Богуна, які пишуть історію: 🎖 Головний сержант АНДРІЄНКО Василь Васильович - командир автомобільного відділення батальйону матеріально-технічного забезпечення. За особисту мужність і героїзм, незламність духу, проявлені в захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, зразкове виконання військового обов'язку в умовах, пов'язаних 3 ризиком для життя, нагороджений відзнакою Міністерства оборони України, наказом Міністра оборони України медаллю «Хрестом доблесті», яку йому вручив на урочистому засіданні 04.04.2023 року Міністр оборони України Олексій РЕЗНІКОВ.


🎖 Молодший сержант Шевчук Василь Леонідович командир автомобільного відділення батальйону матеріально-технічного забезпечення. За особисту мужність і героїзм, незламність духу, проявлені в захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, зразкове виконання військового обов'язку в умовах, пов'язаних з ризиком для життя, нагороджений відзнакою Міністерства оборони України, a саме: Міністром оборони України цінним подарунком «Військовим Ножем», на якому викарбовано пам'ятний нагрудний знак ЗС України та Від Міністра оборони України, який був вручений йому на урочистому засіданні 04.04.2023 року Міністром оборони України Олексієм РЕЗНІКОВИМ.Kommentare

Mit 0 von 5 Sternen bewertet.
Noch keine Ratings

Rating hinzufügen
bottom of page