top of page

Побратими Дикого поля та братства Богуна, цей день - це нагадування про важливість нашої справи

Побратими Дикого поля та братства Богуна, день Збройних Сил України - це нагадування про важливість нашої роботи.


Цінити волю і боротися за неї - це те чим займаємось ми впродовж війни та далі будемо це робити, до поки вся погань змішається з нашою землею.

Бути воїном "Дикого поля" - це честь бути частиною великих людей, які свідомо зробили вибір захищати наш український простір ціною власного життя.

При штурмі населених пунктів Іванівка, Щурівка, Байрак, Нова Гусарівка - ви прийняли рішення боротися за свій український ген і виборювати його для інших перед лицем небезпеки, ви обрали бути вільними до кінця життя.

Ви честь і гордість. Працюйте й надалі на перемогу. Максимально ефективно використовуйте себе на своєму місці, адже сьогоднішня наша праця - полегшить боротьбу завтра.

Не забувайте про себе таких, якими ви сюди прийшли. Зберігайте свою людяність та відданість совісті понад усе, щоб довівши справу до кінця залишатись гідними українцями та почесними воїнами "Дикого Поля".


Пам’ятайте про всіх полеглих побратимів та несіть їхню вічну славу у віки, їхня жертва чергове нагадування цінності нашої боротьби.

Вічна пам‘ять полеглим героям!

Слава Героям! Слава Нації! Смерть ворогам!


з повагою,

командування 518 батальйону
Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page