top of page

Одна країна. Від громади до громади!

Перша окрема бригада спеціального призначення ім. Івана Богуна підтримала ініціативу громад Житомирщини та сприяла передачі гуманітарної допомоги мешканцям деокупованного міста Ізюм, що на Харківщині.


Менш ніж за добу громада Вільшанської ОТГ зібрала та передала більш ніж 25 тон харчів та теплих речей для жителів міста. Цей надцінний вантаж супроводжував голова громади Мельник Сергій Аркадійович, який особисто передав допомогу людям.Як зазначив командир бригади: «Це виключне бажання українців допомагати українцям. Ця ініціатива Громад Житомирщини дуже важлива і армія не може лишатися осторонь. За сприяння бригади було забезпечено логістику та безпеку передачі допомоги від людей до людей. Ми повинні використовувати будь-яку можливість допомоги громадянам України, щоб нести любов Батьківщини від серця до серця, від Житомирщини до Харківщини. Україна поверне кожен міліметр своєї землі, українці не залишать жодного українця без допомоги!».


Сьогодні надважливо пам’ятати, що тільки разом ми сильні! Тільки разом ми зможемо подолати ворога та відбудувати нашу країну!

Ми і надалі продовжимо допомагати в цьому напрамку.

Комментарии

Оценка: 0 из 5 звезд.
Еще нет оценок

Добавить рейтинг
bottom of page