top of page

Один з багатьох синів України, що став на захист найціннішого в темні часи


Молодший сержант на псевдо «Док».

Родом з Житомирщини. Навчався в Поліському національному університеті та здобув освіту фельдшер-акушера. На початку війни працював на швидкій допомозі в своєму селі. Проте розуміючи брак медиків у зоні бойових дій,  прийшов до Житомирського РВК та цього ж дня був мобілізований до 1 ОБрСпП ім. Івана Богуна та отримав посаду санітарного інструктора в окремому батальйоні «Залізні Вовки»

        Робота лікарів у зоні бойових дій відрізняється від роботи в цивільному житті. На фронті завжди не вистачало кадрів та ресурсів каже бойовий медик. Найгарячіше було З початку 2023 року, коли тільки переїхали на Красну Гору Донецької області. Одним попаданням міни в тимчасовий пункт дислокації, поранило одразу трьох побратимів. Доводилось допомагати пораненим які тримали позиції поруч. Після ранкового штурму наших позицій бійцями «вагнера», був сам поранений та госпіталізований в лікарню. Незабаром повернувся та кожного дня робить все можливе, щоб зберегти життя і здоров’я наших захисників, та не вважає себе героєм.

      Разом з побратимами із батальйону «Залізні Вовки» брав учать у боях за звільнення Херсонщини та боронив країну під навалою «вагнерів» на Донеччині (смт. Красна гора, Бахмутського району, Донецької області).  За час проходження служби в 1 ОБрСпП ім. Івана Богуна був неодноразово нагороджений.

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page