top of page

Нестримна сила та невгамовний розум: Боєць-юрист у батальйоні Рейнджери

Нечасто буває у війську, що помічник командира батальйону з юридичних питань є одночасно одним з найкращих бойових офіцерів частини, якому комбат доручає найнебезпечніші завдання "на нулі"!Помічник командира батальйону "Рейнджери" з правової роботи з промовистим позивним "Запал" - саме той рідкий випадок.

В боях під Григорівкою, Білогорівкою, в районі Лиману - будь-де, де потрібні були сміливість, висока організованість і ефективне виконання бойової задачі, Запал брався і давав результат. Ротація особового складу на передку під обстрілами, доставка б/к на позиції у різний час доби, евакуація поранених та тіл загиблих "з нуля" і багато інших бойових задач та доручень були виконані за ці 15 місяців його офіцерської служби з честю!

А "з гражданки" в перші дні війни добровольцем прийшов в батальйон "Рейнджери" перспективний адвокат, який до війни встиг попрацювати навіть в Міністерстві юстиції і міг би робити свою кар'єру зараз і в міністерських кабінетах. Але зараз він зі своїми побратимами, веде всі юридичні справи батальйону, консультує бійців зі складних правових питань.


За самовіддану військову службу, честь і звитягу в березні 2023 року з рук Президента України Володимира Зеленського Запал отримав Орден князя Данила Галицького.

댓글

별점 5점 중 0점을 주었습니다.
등록된 평점 없음

평점 추가
bottom of page