top of page

Незримі стражі залізних нервів: Служба оперативних чергових

Ми з вдячністю і повагою віддаємо належну шану хоробрим воїнам, що виконують на «0» свій обов’язок боронити Україну; так само наполегливим працівникам тилових служб, що у будь-яких умовах забезпечують надійну роботу військовослужбовців, постачаючи зброю, харчування, речове забезпечення і т.п., забезпечують побут та ін.


Але сьогодні мова йтиме про зовні непомітну, але вкрай важливу та необхідну «Службу оперативних чергових», які несуть добові чергування, виконуючи свої обов’язки в будь-яких умовах. Навіть при танкових обстрілах оперативні чергові безпомилково і своєчасно отримують та передають накази командира підлеглим, цілодобово забезпечуючи стале і якісне управління бойовими підрозділами.


Враховуючи вимоги «Служби охорони державної таємниці», ми обов’язково згадаємо в цьому нарисі наших побратимів за вигаданими позивними, а вони вже себе впізнають.

«Марк Аврелій» - вимогливий і справедливий керівник;

«Освітлювальний прилад» - досвідчений і розумний;

«Щасливе число» - мовчазний і працьовитий;

«Нове обличчя» - дисциплінований та кмітливий;

і навіть «Риба» - чудотворець, чиї таланти є підґрунтям для безлічі анекдотів.


В мирний час звичайні: службовці, юристи, викладачі, механіки, менеджери в лавах збройних сил України вони виявились добрими товаришами, надійними службовцями, бойовими офіцерами.

Щира дяка за залізні нерви!Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page