top of page

Ліцей імені Івана Богуна вкладає значні зусилля у всебічний розвиток майбутніх офіцерів ЗСУ

Керівництво Київського військового ліцею імені Івана Богуна вкладає значні зусилля у всебічний розвиток майбутніх офіцерів Збройних сил України

.

Вони прагнуть підготувати порядних, відданих патріотів своєї Батьківщини, які мають високий рівень мотивації для служіння в українській армії. Однак, ця мета вимагає не тільки академічної підготовки, а й фізичної підготовленості.


З цією метою, генерал-майор Ігор Гордійчук, очільник ліцею, особисто бере участь у внутрішньому моніторингу фізичної підготовки військової молоді. Він розуміє, що сильна фізична кондиція є необхідною складовою для успішної служби в армії.


Керівництво, особовий склад та педагогічний колектив ліцею вкладають максимум зусиль, щоб забезпечити студентів всебічним розвитком. Вони стимулюють учнів до активності у спортивних заходах та тренуваннях, що сприяє покращенню фізичної форми та розвитку спортивного духу.


Підготовка ліцеїстів до вступу у найславетніші військові навчальні заклади Міністерства оборони України є головним пріоритетом ліцею. Вони надають учням всі необхідні знання, навички та підтримку.Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page