top of page

Лідерство та військова мужність: Головний сержант "СТАРИЙ" і його шлях до успіху


Головний сержант роти спеціального призначення на позивний «СТАРИЙ», при цьому наголос потрібно ставити на літеру «А», народився на Житомирщині - Батьківщині нашої національної валюти. Саме тут Центральна Рада прийняла закон про введення грошової одиниці – гривні. Європа ж може завдячувати Житомирщині папером для банкнот, оскільки його виготовляють саме тут. Між іншим, лише 50 підприємств в усьому світі цим займається!

Свій перший військовий досвід він отримав під час проходження строкової служби на посаді командира бойової машини БМП-2, який в подальшому знадобився у 2014 році. «СТАРИЙ» не залишився осторонь подій які розпочались на територіях Донецької та Луганської областей України та приймав участь в антитерористичній операції (АТО) на Дебальцевському плацдармі.

Повномасштабна війна застала Олега Миколайовича на рідній Житомирщині. Не чекаючи повістки, 2 березня 2022 року «СТАРИЙ» прийшов до Житомирського ТЦК та СП та цього ж дня був мобілізований до 1 ОБр СпП ім. Івана Богуна на посаду командира відділення. У складі окремого батальйону спеціального призначенння «Залізні Вовки» брав учать у боях за звільнення Херсонщини та боронив країну на Донеччині біля смт Красна Гора. Після чого був переведений на посаду головного сержанта роти.

Армійська система побудована таким чином, що, будучи командиром будь-якої ланки, ти одразу маєш цілий спектр інструментів управління особовим складом. Проте не завжди можна досягти мети наказом. Адже лідерство – це не про змушення до роботи за допомогою Статуту, а про формування здорової атмосфери в колективі, майстерність вести його за собою, вміння прислуховуватися до людей та здатність визнавати помилки. Це особистий вибір: або ти тиран, який тільки вміє віддавати накази, або ти лідер, до якого тягнуться люди, та який пришвидшує перехід колективу з одного рівня на інший.
Сержант «СТАРИЙ», - це лідер для солдат, зразок для підлеглих, опора для командира.

コメント

5つ星のうち0と評価されています。
まだ評価がありません

評価を追加
bottom of page