top of page

"Кузнец" - приклад дисциплинованості та відданості

Життя військового повне стресів та емоційних потрясінь. Адже ситуації, в яких вони опиняються, бувають різними. Але обрати такий фах — значить мужньо терпіти різні проблеми та життєві негаразди.

Свій військовий шлях військовослужбовець 515 батальйону на позивний «КУЗНЕЦ» розпочав у складі 95 окремої десантно-штурмової бригади, яка навесні 2014 року у числі перших була піднята для відбиття російської агресії. Підрозділи 95 бригади брали участь у боях за Слов'янськ, а згодом — на різноманітних ділянках фронту на сході України. У липні—серпні 2014 року підрозділ 95 бригади здійснив багатокілометровий рейд тилами супротивника. Повномасштабна війна застала на рідній Житомирщині де він був мобілізований до 1 ОБр СпП ім. Івана Богуна. У складі 515 батальйону брав участь у боях за звільнення Херсонщини та боронив країну на Донеччині біля смт Красна Гора.

Справжній військовий — це людина, яка має честь. Не тільки гідність, а саме честь. Це те, що змушує його виконувати обов’язки, зразково поводитися і гордо нести звання захисника своєї країни. Таким відважним людям завжди були притаманні риси, як дисциплінованість, відданість, вірність своєму обов’язку й присязі, а також патріотизм. Вони готові в будь-який момент стати на захист свого народу та країни.


Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page