top of page

Командир однієї з рот на позивний «ЛИС»


Він освічений, закінчив престижний виш - Київський аграрний університет Національної академії аграрних наук, де також опановував і військову науку на військовій кафедрі. У цивільному житті працював керівником на підприємстві. Так само і воює зараз добре, як керівник - чітко та за планом.


Повномасштабна війна застала ЛИСА на Київщині де він був мобілізований до 1 ОБр СпП ім. Івана Богуна на посаду командира взводу. У складі окремого батальйону спеціального призначення “Залізні Вовки” брав участь у боях за звільнення Херсонщини та боронив країну на Донеччині біля смт Красна Гора. Після чого прийняв посаду командира роти та отримав чергове військове звання – капітан.Справжній сучасний офіцер має бути насамперед керівником.

Так, саме керівником, бо успішні компанії та підприємства стають успішними завдяки своїм лідерам-управлінцям-мотиваторам.


А вони зі свого боку відпрацьовують та налагоджують систему в управлінні та функціонуванні свого підрозділу. Підрозділ має працювати так, що за відсутності керівника – система працює.Давайте будувати сучасну українську армію!


Від совкових методів і методичок стрімко відійшли з початком повномасштабної війни, але, на даний час, – повернулись до багатьох «зажимів» і «паперової армії».


Давайте станемо керівниками, лідерами, управлінцями, мотиваторами, будемо розвиватись й учитись, переймати досвід армій інших країн, тоді в нас сформується корпус справді прогресивних офіцерів Збройних Сил України!

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page