top of page

Ключова роль роти зв'язку у високопрофесійній армії: незамінний ланцюг комунікаціїСтворення високопрофесійної бригади та армії неможливе без сучасного високотехнологічного обладнання для передачі інформації та високопрофесійних зв'язківців. Рота зв'язку батальйону управління 1 окремої бригади спеціального призначення ім. Івана Богуна - команда професіоналів із різних галузей, об'єднаних обов'язком перед Батьківщиною у зв'язку з агресією росії проти України.


Зв'язківець постійно удосконалюється і забезпечує безпеку системи зв'язку. Ворог намагається порушити цю систему, але без зв'язку підрозділ втрачає керованість, взаємодію та ризикує втратами. Бригадна система зв'язку включає різні підсистеми та способи передачі інформації, такі як спеціальний, супутниковий, радіорелейний, дротовий та Wi-Fi зв'язок.


Зв'язківці забезпечують працездатність обладнання для управління бригадою та бойовими підрозділами. Вони також здійснюють налагодження системи зв'язку в батальйонах бригади та забезпечують охорону території командного пункту. Особовий склад роти зв'язку включає не лише зв'язківців, а й водіїв та електриків, які забезпечують електрообладнання бригади.


Зв'язківці постійно вдосконалюють свої навички та знання на навчаннях та військових зборах, сприяючи загальній перемозі

Kommentare

Mit 0 von 5 Sternen bewertet.
Noch keine Ratings

Rating hinzufügen
bottom of page