top of page

З Днем Збройних Сил України!

Шановні богунці!


Вітаю вас з Днем Збройних Сил України!


Нині українська армія – це товариство мужніх, самовідданих, сильних духом людей, які мають єдине бажання - перемогти підступного і очманілого від ненависті ворога, злого, позбавленного людскості та духовних якостей.


Варто знати - славне минуле української армії налічує багато віків: від звитяг слов'янських предків - до часів державної мудрості Івана Богуна, від подвигів козаків-характерників - до духовної незламності українців в російсько-українській війні нині.


В ці дні солдати та офіцери Збройних Сил України достойно продовжують традиції предків, боронячи волю та нетлінні духовні цінності українського народу.


Ми дякуємо тим героям минулого, які у роки змагань за українську незалежність 17 століття створили Братство Богуна - духовну спільність патріотів України, які стали провідниками давного українського світогляду!


Серед таких десятки тисяч достойників: славних отаманів, незламних козаків-характерників, незрадливої старшини, сміливих воїнів українського минулого!


Нині їх душі споглядають на нас з Неба, надихаючи у важку хвилину, допомагаючи духовною силою, вселяючи у нас щиру надію - ви, нащадки, спроможні стати до рядів величного духовного братства!


Сьогодні бійці бригади імені Івана Богуна самовідданно захищають українську землю, український народ, світле майбутнє земного людства!


Подвиг творять як стійкі чоловіки так і мужні жінки - берегині українського роду.

Шана їм та велика дяка!


Проте, найперше шана тим, хто поклав життя за волю України!


Їх душі вже доєднались до небесних рівнів, а найдостойніші стали у лави Славних Героїв!


Їх подвиг заслуговує на Божу та народну повагу!

Слава їм!


Доземний уклін матерям, які виховали достойних синів, дочок, членам їх родин, тим, хто глибоко сумує за полеглими, рідними та близькими.

Ми щиро молимось за душі героїв!


Маємо знати - нині наша черга боронити Україну!

Так, як робили це наші Предки!

Робити чесно, самовіддано, з любов'ю до людського та світлого!


Слава Збройним Силам України!

Слава Героям!

Слава Україні!

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page