top of page

Завдання воїнів Батареї Управління та Артилерійської Розвідки нашої бригади – виявлення та фіксуванн

Бо основний вид стрільби артилерії – із закритих вогневих позицій. А це передбачає, що гармата, яку наводять, не бачить цілі  адже вогневі підрозділи артилерії розташовані на певній відстані від переднього краю. Існує декілька типів розвідки. 


👁️ Оптико-електронна – розміщується на командно-спостережних пунктах на передньому краї. 

🔉 Звукова – засікає стрільбу батареї противника за звуком від їхніх пострілів; коригує вогонь за звуком вибухів наших снарядів, які полетіли до заданої цілі. 

📡 Радіолокаційна – засікає колони і батареї противника, що ведуть вогонь – за відображенням радіолокаційного променя від колон противника й від снаряда, який летить. Таким же чином  може коригувати вогонь нашої артилерії. 

✈️ Повітряна розвідка розвивається нині максимально успішно і швидко, всюди з’явилися безпілотні літальні апарати, різних типів і модифікацій, які успішно виконують завдання з виявлення противника, наведення на ціль, та корегування вогню. Кожен з даних видів технічних засобів має свої переваги та недоліки, та головне, що необхідно для ефективного використання  - це кваліфікований особовий склад.

Це люди, які знають своє обладнання та вміють застостосовувати його за призначенням.  Задля того, щоб результатом його непомітної, але надважливої роботи була репліка “ціль уражено!”
Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page