top of page

Завдання воїнів Батареї Управління та Артилерійської Розвідки нашої бригади – виявлення та фіксуванн

Бо основний вид стрільби артилерії – із закритих вогневих позицій. А це передбачає, що гармата, яку наводять, не бачить цілі  адже вогневі підрозділи артилерії розташовані на певній відстані від переднього краю. Існує декілька типів розвідки. 


👁️ Оптико-електронна – розміщується на командно-спостережних пунктах на передньому краї. 

🔉 Звукова – засікає стрільбу батареї противника за звуком від їхніх пострілів; коригує вогонь за звуком вибухів наших снарядів, які полетіли до заданої цілі. 

📡 Радіолокаційна – засікає колони і батареї противника, що ведуть вогонь – за відображенням радіолокаційного променя від колон противника й від снаряда, який летить. Таким же чином  може коригувати вогонь нашої артилерії. 

✈️ Повітряна розвідка розвивається нині максимально успішно і швидко, всюди з’явилися безпілотні літальні апарати, різних типів і модифікацій, які успішно виконують завдання з виявлення противника, наведення на ціль, та корегування вогню. Кожен з даних видів технічних засобів має свої переваги та недоліки, та головне, що необхідно для ефективного використання  - це кваліфікований особовий склад.

Це люди, які знають своє обладнання та вміють застостосовувати його за призначенням.  Задля того, щоб результатом його непомітної, але надважливої роботи була репліка “ціль уражено!”
bottom of page