top of page

Деокупована Великобурлуцька територіальна громада отримала гуманітарну допомогу

Деокупована Великобурлуцька територіальна громада отримала гуманітарну допомогу від Чуднівської ОТГ за ініціативою "Одна країна. Від громади до громади" за сприянням 1 ОБрСпП ім. Івана Богуна.


Серед вантажу тільки необхідне, їжа та теплі речі, які потребують жителі цієї громади. Ініціатива "Одна країна. Від громади до громади" продовжує допомагати жителям деокупованих територій.

Люди втратили майже все, хтось рідних та свої домівки, деякі території зв'язок зі світом, але усіх їх об'єднує віра у перемогу над росією і яскраве майбутнє. Українці своїх не кидають в біді, на відміну від терористичного режиму росії.Окрема подяка голові Войтку В.В., секретарю міської ради Яременко О.П. та старостам Чуднівської ОТГ, керівнику ПАФ "Лан" Кучерявому О.В., керівнику ПА" Гранд" Маленькій Ю.Є. та ФГ "Хавест", жителям Чуднівської громади (Новий Чуднів, Будичани та Карвинівка), а також усім, хто долучився до завантаження гуманітарної допомоги, а ще депутатам: Микитюку М.С., Чумаку П.П., Дячуку В.М., Вакуленчик О.Г., а також Данілову А.В та Клоку О.С.

Comentários

Avaliado com 0 de 5 estrelas.
Ainda sem avaliações

Adicione uma avaliação
bottom of page