top of page

Вітаємо богунців: Начальник Київського військового ліцею Ігор Гордійчук нагородив видатних студентів

Начальник Київського військового ліцею імені Івана Богуна генерал-майор Ігор Гордійчук привітав богунців з досягненнями в навчанні та спорті за результатами ІІ семестру 2022-2023 навчального року.


13 ліцеїстів старшого курсу були нагороджені нагрудним знаком Київського військового ліцею «За успіхи у навчанні ІІ ступеня», 4 ліцеїсти нагороджені нагрудним знаком Київського військового ліцею «За успіхи у навчанні І ступеня». Нагрудний знак «За успіхи у вивченні англійської мови ІІ ступеня» отримали 29 вихованців, а 3 богунці здобули нагрудний знак «За успіхи у вивченні предмету Захист України», 3 ліцеїсти були нагороджені нагрудним знаком «Кращий стрілець».


Також вітаємо ліцеїстів, яких сьогодні заохотив Ігор Володимирович почесною відзнакою — званням «старший ліцеїст» з отриманням відповідного нагрудного знака та чергового навчального звання «віцесержант» і «молодший віцесержант».


Керівництво та особовий склад Київського військового ліцею імені Івана Богуна вітає військову молодь з високими показниками в навчанні та бажає подальших звершень та перемог.

ʼbottom of page