top of page

Вітаю вас із Днем захисників та захисниць України – свята, що поєднує глибокі історичні традиції

🇺🇦Щиро вітаю вас із Днем захисників та захисниць України – свята, що поєднує глибокі історичні традиції Українського козацтва та Української Повстанської Армії з героїчним сьогоденням Українського війська. Свято є символом нашого спротиву і волі до перемоги.


Немає вищого прояву громадянського обов‘язку і патріотизму, ніж стати на захист своєї землі. На такий крок здатні тільки мужні, вмотивовані, самовіддані люди, для яких слова “гідність” і “честь” мають значення. Пишаюся і вдячний кожному, хто обрав цей жертовний і складний шлях у складі Збройних сил України.


Перша Окрема Бригада Спеціального Призначення ім. Івана Богуна на варті суверенітету, територіальної цілісності і недоторканності держави на усіх напрямках фронту.


В умовах війни ми не тільки даємо гідну відсіч агресору, а й постійно посилюємо боєготовність, успішно озброюємось і набуваємо нових спроможностей на шляху до перемоги.

Із сумом і вдячністю ми вшановуємо світлу пам’ять полеглих захисників і захисниць України, які згоріли у жертовному вогні боротьби за незалежність нашої держави. Цей вогонь освітлює нам і прийдешнім поколінням шлях до перемоги й утвердження сильної, успішної, європейської держави.


Дорогі захисники і захисниці України, нехай сьогодні та завжди вас оберігає Покров Пресвятої Богородиці!

Слава Україні!


Командир Першої окремої бригади спеціального призначення імені Івана Богуна

Олег УмінськийАвтор дизайну Андрій Єрмоленко ©

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page