top of page

Віктор Шевченко, позивний «КЛЄВЄР», начальник штабу 518 батальойну спеціального призначення

Очільник штабу 518 батальйону є творцем та реалізатором всіх операцій по знищенню ворога.


З 17.07.2022 року, при постійному цілодобовому штурмі позицій 518 батальйону московськими окупантами, майор Віктор Шевченко вміло керував штабом батальйону. Він неодноразово брав участь в плануванні та реалізації спеціальних операцій.

За десять днів підрозділами 518 батальйону, було знищено мінометну батарею, два танки, пошкоджено чотири БМП, близько 60 чоловік особового складу. Вмілими діями, особистим прикладом, самопожертвою, майор Віктор Шевченко, показав підлеглим приклад офіцерської честі та гідності.

Завдяки операціям розробленими начальником штабу було досягнуто успішного результату без значних втрат. Збереження життя особового складу, а також здоровий емоційний та фізичний стан військовослужбовців є найосновнішим пріоритетом для «Клєвєра».

Саме тому батальйон показує високий рівень ефективності та боєздатності. Найвагомішим досягненням за час проведених бойових операцій є організаця та реалізація ним плану контрнаступальних дій по деокупації Харківщини.

В цей час його підлеглими захоплено позиції “Москва” та “Пітєр”, звільнено населені пункти Балаклійського району та захоплено більше 35 тон ворожого боєкомплекту.

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page