top of page

Весільна фотосесія в окопах: боєць "Дикого поля" одружився на передовій

В окремому батальйоні спецпризначення "Дике поле" народилася нова сім'я: військовий Володимир з позивним "Метелик" одружився просто на передовій.


Щоб вийти заміж за бійця, його наречена Марія проїхала 700 кілометрів.


"Марії було дуже лячно їхати до свого майбутнього чоловіка, але справжнє кохання сильніше за страх", – кажуть у "Дикому полі".


Фотографії з весілля на передовій опублікував Генеральний штаб ЗСУ і батальйон "Дике поле" на Facebook.

А пресслужба батальйону розповіла історію молодят.

Володимир – боєць одного з підрозділів батальйону "Дике поле", що входить в склад окремої бригади спеціального призначення імені Івана Богуна.


"Побратими характеризують його як безстрашного бійця, який під обстрілами евакуює поранених, бере активну участь у штурмах і врятував велику кількість бійців. Він дуже талановитий, сміливий і нагороджений орденом III ступеня "За мужність", – розповіли у батальйоні "Дике поле".


Чоловік долучився до батальйону ще у квітні, і з того моменту не бачив свою кохану. Свій день народження Володимир також зустрів на позиціях.

Дружина бійця Марія працює в компанії, що займається експортом. Вона не бачила майбутнього чоловіка 8 місяців, але приїхала до нього, щоб одружитись.


"Ми дуже хотіли зустрітись, але Володимир не міг залишити військову частину, оскільки на ньому лежить велика кількість обов’язків.

І одного дня він мені подзвонив і зробив пропозицію. Я одразу погодилась", – розповіла Марія.

Володимир дуже хотів розділити це свято зі своїми бойовими побратимами.

"Ми багато пережили разом, для мене було важливо, щоб мої побратими були поряд зі мною. Вони – моя друга сім’я", – каже Володимир.

Після весілля боєць продовжує служити у батальйоні. А після перемоги у подружжя один план – "жити у власному будинку в чудовому місті Житомирі під мирним небом".Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page