top of page

Безцінний досвід з Швеції

На запрошення Швеції група представників Київського військового ліцею імені Івана Богуна у складі 7 осіб, серед яких пʼятеро ліцеїстів, відправилася в пошуках нових емоцій, незабутніх вражень та безцінного досвіду до табору Шведської асоціації протиповітряної оборони.

Кількаденне перебування пролетіло, як мить, адже було насиченим та різноманітним. Практичне тренування зі встановлення шведського військового намету, приготування медичних нош на швидкість, метання гранат на точність разом із представниками Шведської асоціації Протиповітряної оборони – усе це такі необхідні для військових навички не лише у воєнний, а й у мирний час. А здобуття такого досвіду в дружній, теплій атмосфері закордонних друзів є безцінним.Надзвичайно приємно, що наша Україна не наодинці з російським агресором, нас підтримує увесь цивілізований світ. І саме про навчання українських дітей в умовах війни розповідали Іван Магльований, Іванна Капшук та Ігор Бітковський в інтерв’ю Державному шведському радіо «SVERIGESRADIO» в прямому ефірі.

Так приємно відчувати підтримку, коли на твою країну та життя зазіхає ворог. Адже саме в біді можна пізнати справжніх друзів. Тож Київський військовий ліцей імені Івана Богуна щиро вдячний за підтримку, дружбу та надану можливість не просто перебувати в таборі Шведської асоціації протиповітряної оборони, а відчути себе повноцінним членом великої родини вашої країни.
Останні пости

Дивитися всі

Comentarios

Obtuvo 0 de 5 estrellas.
Aún no hay calificaciones

Agrega una calificación
bottom of page